açık BQ+

BQ PLUS MEDICAL CO., LTD
BQ PLUS MEDICAL CO., LTD

BQ Artı Tıp 10, 000 metrekarelik bir arazi, 200 kişi, gelişmiş donanım ve yönetim sisteminin bir ekip sahibi modern tıbbi cihaz üreticisidir. Şubat 2015'te BQ Plus Medical yeni bir geliştirme fırsatları turu ile kutsanmıştır. Biz edinilen ve birleştirilmiş tüm ekipman ve Şanghay Yu Xing Tıbbi Cihaz Co Ltd. kalıp araçları, çalışanları ve işletmeleri ve daha da geliştirilmesi için sağlam bir temel atma, yeni tesis alanı için şirket taşındı.

12 yıldır medikal parçaların üretimi yapan BQ Artı Tıp, müşterilerinin siparişlerine göre üretim faaliyetlerinde 200 eğitimli cephe çalışanları kurşun deneyimli üretim ekibi vardır. Şimdi BQ 4 , 000 metrekare , 27 enjeksiyon kalıplama makineleri , 11 ekstrüder , ultrasonik kaynak makineleri , ultrasonik temizleme makinesi , UV kür makinesi , yumuşak ve sert plastik ambalaj makineleri yanı sıra her türlü otomatik bir Sınıf 100 , 000 Temiz Oda sahibi montaj ekipmanları.

BQ Laboratuvarı, sterilite testi , ilk bakteriyel kontaminasyon testi ve pirojen testi gibi biyolojik deneyler ; parçacık kirliliği , sızıntı , çekme testi , sıvı filtresi gibi fiziksel deneyler ; arıtılmış su izleme , kalıntı etilen oksit testi olarak kimyasal deneyler ; sedimante bakteri , temiz odada havadaki partikül , rüzgar hızı / havalandırma oranı , basınç farkı , sıcaklık ve nem izleme gibi çevresel izleme deneyleri .

Laboratuvar BQ'nun kalite kontrol prosedürümüzün sonucunu değerlendirme yeteneğini garanti eder. Günlük kalite yönetim sistemi daha da önemlidir. BQ Plus Medical, 2005 yılında Alman TUV ISO13485 sertifikalarını ve ürün CE sertifikasını aldı. Bununla birlikte , tıbbi ekipmanların kalite sisteminin çalışması için sürekli çabaların ve sürekli iyileştirmenin gerekli olduğuna inanıyoruz. Nelson Tıbbi hammadde gelen denetim montaj bitmiş ürün denetime test üründen, parça imalat süreci kontrolü her adımda sıkı kontrol, uygular ve tüm ürünlerin izlenebilirliğini sağlamak, titiz belge kayıtları tutmak. Kalite, denetim yoluyla değil üretim yoluyla elde edilir. Her BQ çalışanı kendi görev ve görevlerini derinlemesine anlar.

BQ Artı Medikal da 20 metreküp dört sterilizörlerinizin ve 6 metreküp iki sterilizörlerinizin sahip, etilen oksit sterilizasyon hizmetlerinin profesyonel tedarikçisi olarak bilinir. Bu iş lisansı ve AB ISO11135 sertifikası ile verilen ve ABD FDA BQ 'ın kendini yetiştirmiş ürünlerin sterilizasyon ihtiyacını karşılayacak hem de Jiangsu, Zhejiang tıbbi ekipman sanayi eş için sterilizasyon hizmetleri sağlama yeteneğine tescil edilmiştir ve Şangay.

Bir işletmenin değeri, çalışanlarının mutluluğundan ve müşterilerin memnuniyetinden kaynaklanır. Ekibimiz için mutlu bir ev yaratmak için her türlü çabayı gösteriyoruz , çünkü mutlu müşterilerin kalbini sadece mutlu bir ekip kazanacak! BQ Takım müşterileri için değer yaratmak için, ve Çin'de tıbbi parçaların en profesyonel üreticisi olmayı, kendimizi zor durdurmak asla!